321

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT BIOROCK | OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW MIESZKANIOWYCH

Na czym polega proces odtłuszczania?

Nasza odpowiedź:

Jak w przypadku wszystkich systemów odwadniających, w zależności od urządzenia (nachylenie, odległości itp.), tłuszcz i pływające osady pochodzące głównie z gotowania i prania mają tendencję do osadzania się i twardnienia w rurach pomiędzy domem a szambem, gdy urządzenie nie jest często lub wcale eksploatowane przez pewien okres czasu. Instalator doradzi Państwu założenie trójników inspekcyjnych z zatyczką umożliwiających łatwe przeprowadzenie konserwacji w przypadku zatkania.

W przypadku osadnika gnilnego: po wyłączeniu urządzenia wystarczy przepłukać filtr wstępny czystą wodą (jest to szczotka znajdująca się na wylocie z osadnika gnilnego), aby zapobiec stwardnieniu nagromadzonych substancji i zatkaniu filtra. W zależności od urządzenia, jeśli wymagany jest separator tłuszczu, powinien on być opróżniany przed każdym wyłączeniem z eksploatacji. Powyższe środki ostrożności mają zastosowanie do wszystkich systemów dostępnych w naszej ofercie, po dłuższym okresie wyłączenia z eksploatacji.

Nie ma to wpływu na urządzenie oczyszczające BIOROCK, ponieważ do tego punktu docierają tylko wstępnie oczyszczone ścieki, które nie zawierają tłuszczu. Należy po prostu co roku przeprowadzać kontrolę wzrokową zgodnie z naszą instrukcją obsługi. Przy uruchomieniu, po 6 miesiącach nieużywania, zalecamy pozostawienie czystej wody do momentu, aż woda wpłynie bezpośrednio do urządzenia BIOROCK; w ten sposób można sprawdzić prawidłowy przepływ przez rozdzielacz i ponownie nawilżyć media BIOROCK. W filtrze BIOROCK nie wolno stosować żadnych dodatków jakiegokolwiek rodzaju.

Zalecamy, aby coroczny serwis urządzenia powierzyć profesjonaliście. Jeżeli Państwa instalator nie jest w stanie zaoferować umowy serwisowej, możemy skontaktować Państwa z wyspecjalizowaną firmą, którą można zamówić na stronie kontaktowej naszej strony internetowej.

Często zadawane pytania

ZAKUP SYSTEMU OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW BIOROCK

INSTALACJA SYSTEMU OSZCZĘDZANIA WODY BIOROCK

STOSOWANIE SYSTEMU OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW BIOROCK

KONSERWACJA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW BIOROCK

Chcesz się z nami skontaktować?

Witam, mam na imię José Manuel Rodríguez , International Sales Director BIOROCK. Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać BEZPŁATNĄ ocenę projektu.

Gdzie się znajdujesz?

POWIEDZ NAM COŚ WIĘCEJ O SOBIE

Aby się z Tobą skontaktować

Numer kierunkowy ustawiany jest automatycznie po wyborze kraju

CZEGO POSZUKUJESZ?

Jeśli wybierzesz inne, opisz w polu uwagi

Jak możemy Ci pomóc?