321

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT BIOROCK | OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW MIESZKANIOWYCH

Czy możemy wybrać szamba nie pochodzące od BIOROCK?

Nasza odpowiedź:

W odpowiedzi na Państwa zapytanie dotyczące zastosowania oczyszczalni BIOROCK z szambem "nie BIOROCK", możemy potwierdzić, że jest to technicznie możliwe, ale podlega naszej ocenie pod względem gwarancji.

Konfiguracja szamba nie jest wyłączną domeną Wielkiej Brytanii. Na przykład Niemcy uznają również montaż oczyszczalni BIOROCK z innymi szambami posiadającymi oznakowanie CE.

Ścianka działowa w osadniku gnilnym jest obowiązkowa zgodnie z przepisami niemieckimi, które znormalizowaliśmy w celu optymalizacji naszej oferty.

Możemy potwierdzić, że urządzenia oczyszczające BIOROCK mogą być stosowane w każdym zbiorniku septycznym, pod warunkiem, że posiada on oznaczenie CE, jest skuteczny, odpowiedniej wielkości i wyposażony w filtr wstępny.

Nie ma to wpływu na skuteczność oczyszczania, warunki gwarancji w odniesieniu do jednostki oczyszczającej pozostają niezmienione, a instrukcje instalacji i konserwacji są takie same. Należy wziąć pod uwagę szczegółowe instrukcje producenta danego zbiornika gnilnego.

Często zadawane pytania

ZAKUP SYSTEMU OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW BIOROCK

INSTALACJA SYSTEMU OSZCZĘDZANIA WODY BIOROCK

STOSOWANIE SYSTEMU OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW BIOROCK

KONSERWACJA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW BIOROCK

Chcesz się z nami skontaktować?

Witam, mam na imię José Manuel Rodríguez , International Sales Director BIOROCK. Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać BEZPŁATNĄ ocenę projektu.

Gdzie się znajdujesz?

POWIEDZ NAM COŚ WIĘCEJ O SOBIE

Aby się z Tobą skontaktować

Numer kierunkowy ustawiany jest automatycznie po wyborze kraju

CZEGO POSZUKUJESZ?

Jeśli wybierzesz inne, opisz w polu uwagi

Jak możemy Ci pomóc?