321

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT BIOROCK | OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW MIESZKANIOWYCH

Czy oczyszczona woda z wylotu urządzenia BIOROCK może być używana do celów irygacyjnych?

Nasza odpowiedź:

Nieelektryczny system oczyszczania ścieków BIOROCK okazał się być jednym z najlepiej działających systemów na rynku. (Wyniki skuteczności oczyszczania wyrażone w procentach są następujące: BZT: 99%, ChZT: 96%, SS: 99%). Filtr biologiczny, zgodny z europejskimi przepisami dotyczącymi oczyszczania ścieków bytowych, pozwala na odprowadzanie oczyszczonych ścieków bezpośrednio do środowiska naturalnego. Ścieki te są pochodzenia organicznego i stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia; ścieki nie mogą być bezpośrednio ponownie wykorzystane w tym samym stanie. W Wielkiej Brytanii istnieje wymóg zapewnienia infiltracji oczyszczonych ścieków, a zrzut do zbiornika lub do środowiska naturalnego wymaga zezwolenia.

Po sprawdzeniu wszystkich opcji, należy zwrócić się do władz lokalnych w celu poznania lokalnych wymogów prawnych dotyczących wykorzystania ścieków do celów nawadniania.

Prawo zabrania jakiegokolwiek kontaktu z oczyszczonymi ściekami. Dlatego podlewanie za pomocą zraszaczy jest niedozwolone. Podziemne nawadnianie ogrodów ozdobnych może być dozwolone. Używanie wody oczyszczonej do podlewania roślin przeznaczonych do spożycia przez ludzi jest zabronione.

Często zadawane pytania

ZAKUP SYSTEMU OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW BIOROCK

INSTALACJA SYSTEMU OSZCZĘDZANIA WODY BIOROCK

STOSOWANIE SYSTEMU OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW BIOROCK

KONSERWACJA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW BIOROCK

Chcesz się z nami skontaktować?

Witam, mam na imię José Manuel Rodríguez , International Sales Director BIOROCK. Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać BEZPŁATNĄ ocenę projektu.

Gdzie się znajdujesz?

POWIEDZ NAM COŚ WIĘCEJ O SOBIE

Aby się z Tobą skontaktować

Numer kierunkowy ustawiany jest automatycznie po wyborze kraju

CZEGO POSZUKUJESZ?

Jeśli wybierzesz inne, opisz w polu uwagi

Jak możemy Ci pomóc?